28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom III július végén? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
A hír maga az újdonság!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Neurotoxin
Neurotoxin [1484]
Szerintem nem lesz semmi ,majd februárra......de már lehet 1 kis adag előrendelése az IDnek Én már nagyon várom ,aki valami ujdonsággal tud szolgálni ,kérem írjon!

More fun, less brutality.

Vissza

Fórumszabályzat