28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Perimeter



Írd ide hozzászólásod:

GYULU
GYULU [11]
Én nemrég töltöttem le innen a Pc dome oldalról a demo-t.
Az első küldetés még könnyü volt, viszont a második elég húzós.
Igaz nem játszottam vele sokat, lehet hogyha többet nyomnám könnyebb lenne.
Mindegy, a stratégiai játékok a legjobbak és ez a játék éppen a gyors stratégiaváltásról szól.
Úgy értem, hogy ki kell tanulni, hogy melyik egységet melyik egységgel lehet könnyen leszedni. Akik még nem játszottak vele azoknak ajánlom, mert egy fantasztikus környezetben játszódik és elég jó a játékmenet is.

Someday a bomb will blow up and Earth will be gone! - GYULU

Vissza

Fórumszabályzat