28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A második világháború



Írd ide hozzászólásod:

_IronStorm_
_IronStorm_ [712]
Részben arra a srácra aki itt nyíltan vállalja, hogy rasszista, a másik, aki mondta, hogy kinek "szurkoltál"
Bocs ha túl erős volt a fogalmazásom, de kicsit felidegesedtem.
Mondjuk németek sztem megnyertélk volna a háborút, ha nincs a zsidó kérdés. Ha az nicns, akkor talán jó is lett volna nekünk is. (Ugyebár területeket visszakaptunk, stb.)

Vissza

Fórumszabályzat