Bocs ha túl erős volt a fogalmazásom, de kicsit felidegesedtem.
Mondjuk németek sztem megnyertélk volna a háborút, ha nincs a zsidó kérdés. Ha az nicns, akkor talán jó is lett volna nekünk is. (Ugyebár területeket visszakaptunk, stb.)
Fórum » Nem számítástechnikai témák