28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Panzers Előzetes



Írd ide hozzászólásod:

bartalos
bartalos [26]
ma megvettem a játékot. tök jó meg minden de egy dologban kicsit csalódtam. Ha már az egészet lemagyarították, feliratok, bevezetők, videók stb.. , akkor a játék közben a katonák és egységek reakcióit miért nem?? A SWINE-ban még normálisan volt. Tudom hogy szőrszálhasogatás, de ha már full magyar akkor legyen full magyar. Az angol akcentushoz felkérhették volna a Brient a sláger rádióból, vagy valami ilyesmi
na mindegy , majd csak megszokom.

Vissza

Fórumszabályzat