28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Panzers Előzetes



Írd ide hozzászólásod:

Michael Wittmann
Michael Wittmann [137]
Na ne kukacoskodjunk mán!!
Amugy megnézznélek ha egy olyan "játékkal" kellene nyomnod ami teljesen realistikus. Nem hiszem hogy igazán "játékos" lenne.


Wotan: A hangulat, a HANGULAT! Minden esettre én nem úgy akartam volna az első élményeimet szerezni a játékrók hogy fogok egy Tigert és begyakrok egy német kissársot... (nem arra célzok hogy nyomikkal játszottál). Én szerettem apránként minden ki ellemezve megismerni egy játékot, mind egyes cseppjét magambe szippantva. Nem mint ha nem játszottam volna már pár hasonló játékkal, de ez MÁS!

Maniac: Van ég pár ilyen jó kérdésed? Szerinted mint akarna mindenki vagy legalábbis nagyon sokan)...
Úgy sejtem már igen benne vannak a Phase 2ben, a Lalánk is csak egy -ra futtotta...

Villers-Bocages, 1944

Vissza

Fórumszabályzat