28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Swat 3 probléma



Írd ide hozzászólásod:

Fájl15
Fájl15 [5]
nekem csupán annyi a problémám, hogy minden játékinditásnál ujra be kell állitani a billentyuzetleosztást, a grafikát,nehézséget, és a mentéseim is elvesznek. Hilf

Vissza

Fórumszabályzat