Én mondom, a szurkolo berohanása volt a mecs legjobb pontja.
De ha arra gondolok h 1 kurva bekkelös csapat nyerte meg..





Még a mecs is szar volt. ÁÁÁááá, ez nagyon nem jóó. Fűű bazze remélem a vb-n kurva nagyot koppannak.
A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k