28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Swat 3 probléma



Írd ide hozzászólásod:

neo84
neo84 [4]
Hali! Nekem az lenne a problémám, hogy XP alatt egyáltalán nem indul el a swat3... vagy ez csak az én kínom?

Vissza

Fórumszabályzat