28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004



Írd ide hozzászólásod:

RASTA guy
RASTA guy [11867]
szerinted az, hogy ha többször meghúzzák a mezét az nem rángatás?? és akkor mi van, ha azt a büntetőt egy meccsen 5 ből egyszer adnák meg? azért, mert valaki (és csak ez egy példa) gyilkolt, de nem kapták el, azért mi is gyilkoljunk?? amúgy örülök hogy a görögök győztek, br máskor nem lesz ilyen szerencséjük. Egyszerűen a többi csapat játékosai már fáradtak voltak, a görögök meg jól bírták. De sajnos gyenge színvonalú torna volt. (max az Eb feeling volt meg, ami a szokásos) Amúgy a Portugál - Holland meccsen szinte minden ítélete a hollandokat súlytotta. NEm lehet így normálisan focizni!!! A Robbenre meg utazott, kb minden ütközéséből őt hozta ki, mint elkövetőt. így nem is lehet normálisan játszani. Az advocaat tényleg hülye volt. Nem hiszem el, hogyha Makaay és Nistelrooy kezd, akkor nem passzolnak egymásnak. A van der Meyde meg nagyon szar volt. de sebaj.. a vébé jó lesz

sakálemberek...

Chrono
Chrono [3424]
Nah....1x nem vok szűklátókörű.
Te vagy elfogult a hollandok irányában....

"Holland - Cseh: A tizenegyes a 89. percben esett, picit megrángatták overmarsot" nem picit hanem sehogy...

Portugál - Orosz: Te könnyen dumálsz aki 8x láttad lassítva 10 kameraállásból a dolgot. A bíró 1x látta az egészet...ítélt...kész.

Azért meg mert Robben + Van Nistelrooy nem játszott jól nem a bírót kell okolni.

A többit meg elmondta Gilette. THX.

!!! El Gigante Madrid !!!!

Vissza

Fórumszabályzat