28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gépigények



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
ha nem írod le a konfigod és szoftverkörnyezeted, nehéz segíteni...

(ismerős P3 1.1Gh, 512Mb PC133, BBA Radeon 9000Pro AIW konfigján is játszhatatlan, low-on is akad és egyidő múlva berizselődik és leakad, ilyesmi előfordul...; a minimum konfig 1024x768-os futáshoz általában édes kevés, pláne a FarCry tekintetében... )
S.O.A.D
S.O.A.D [11]
Hát akkor müködnie kéne, pedig minimumon is meg próbáltam mégis szagatt és elmegy a kép. Az ati radeon kártyákat birja?

Vissza

Fórumszabályzat