28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Panzers Előzetes



Írd ide hozzászólásod:

bazsix
bazsix [5]
sziasztok!

lassan a game végére jutok. ide nem írom le a játékkal kapcsolatos véleményemet, mert az index/gamez-ban ezt már megtettem. kicsit hoszú lett ezért nem kopizom ide is.

nekem vegyesek az érzelmeim. gyönyörű a grafika, az egységek megszólalásig hasonlóak az eredetikhez. a véleményem az, hogy a grafika nem minden. nekem az az igazi taktikázós gondolkodtató stratégia hiányzik belőle. pik-pak hardon csalás nélkül végignyomtam. a németeket asszem játék közbeni újratöltés nélkül. csak a matildás pályát kezdtem újra, mert kikaptam. az amcsi kicsit nehezebben indult, és talán az orosz is. bár ezekben volt már menet közbeni visszatöltés.

nem akarok megbántani senkit, de nekem a Blitzkrieg jobban bejött. ott menetközbeni mentés nélkül nyomtatm végig=>legnehezebb fokozat. az egyik pályát emiatt egy teljes napon át csináltam...

szóval szerintem szép, de ez nem igazi stratégia ez egy C&C a második világháborúban (építkezést leszámítva). ami miatt ezt írom, az az, hogy egy T-34-es miért nem lő ki azonnal egy PzI vagy PzII-est. és akkor el lehet olvasni a regényt az index-en...

amúgy nem bántam meg, hogy megvettem a progit! csak így tovább fejlesztők. amúgy a SWINE is a kedvenceim közé tartozik!!!

Vissza

Fórumszabályzat