28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
pont a minap láttam újra azt az ominózus felvételt, igazából szerintem nem is az az igazi gáz, hogy elrontotta, elvégre mindenki hibázhat néha, különböző okokból, hanem amit utána előadott szöveget, az volt a gáz, de nagyon, hogy még ő volt felháborodva...

Vikidál barátunk legalább csak az énekdallamon módosított, a szöveget kitűnően tudta, jól benyomva is, anno...

Vissza

Fórumszabályzat