28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

gamma ragadozó
gamma ragadozó [346]
Feltöltöm Neked valahova videó változatban is, ha még kell, de a bekövetkező káros hatásokért nem vállalok felelősséget . Írj, ha még megnéznéd.
FOxygene
FOxygene [3275]
Nem az első vagy aki ezzel jön,kiegészítem mert valszeg nem is az utolsó.
Az egyik "Piszkos Harry" részben hallottam asszem,és így komplett az már nagyon közönséges az a verziód,ez sokkal elfogadhatóbb nekem.


Gamma:
Hol lehet meghallgatni a dalt?Csak a szörnyülködés végett


"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat