Annál már csak az UHU készült nagyobb, Windows-lelkületű lámáknak. Akkor inkább egy régebbi RedHat vagy egy új debian, de a win-emulátorok ezeken sem lesznek sem eléggé kompatibilisak, sem stabilak.Your brain gets smart but your head gets dumb.
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Annál már csak az UHU készült nagyobb, Windows-lelkületű lámáknak. Akkor inkább egy régebbi RedHat vagy egy új debian, de a win-emulátorok ezeken sem lesznek sem eléggé kompatibilisak, sem stabilak.Your brain gets smart but your head gets dumb.
Akkor szerkózd meg a SUSE LINUX 9.1-es proff.Ezzel semmi gond.(Én is most ismerkedem vele.)
Pitty