28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Töltöm a Windows Longhornt!



Írd ide hozzászólásod:

bobakcsaba
bobakcsaba [1215]
Miért pont a SuSE-t kellett említeni? Annál már csak az UHU készült nagyobb, Windows-lelkületű lámáknak. Akkor inkább egy régebbi RedHat vagy egy új debian, de a win-emulátorok ezeken sem lesznek sem eléggé kompatibilisak, sem stabilak.

Your brain gets smart but your head gets dumb.

toll01
toll01 [58]
Akkor szerkózd meg a SUSE LINUX 9.1-es proff.Ezzel semmi gond.(Én is most ismerkedem vele.)
Jaa és +van hozzá windows emulátor,ha netán játékra támad kedved!

Pitty

Vissza

Fórumszabályzat