A "látogatásban" egyetértünk...
A T-34 hatékonyságát a szemünk előtt kéne letesztelni, én is csak azt írtam le, amit hallottam, gondolom ebben szintén egyetértünk.
Volt ott is de nem olyan sok... Na honnan szerezték azt a r*hadt sok vasat a tankokhoz+egyéb hadászati dolgokhoz?
Az angoloknak is minden vasat fel kellett áldozniuk (beleértve a lakosság tulajdonait is), hogy megvédhessék "kupackájukat"...
Na én befejezném a vitát, Mindenkinek kicsit más elképzelései vannak...
De a 88-as tényleg nagyon jó volt, ebben nén is egyetértek!
<none>