Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Xpand Rally demo (Hírek)
Skoda is van hozzá... valamelyik újságmellékletre felraktak valami 50 darabot...
Én mondjuk igazából olyanra godnoltam, amiben csak ilyen régebbi típusú autók vannak. Ilyen 80-as évekbeli rally. 

Neeeem, netröl lehetett leszedni hozzá, de azt ne is kérdezd hogy honnan mert már nagyon régen volt. A Lada talán még megvan nekem valahol.
Repülőjegy 184 Euro.. Autóbérlés 271 Euro.. Rálépni a világ leghíresebb Special Stage-re... Felbecsülhetetlen! 2007 Neste Rally
Eredetileg benne voltak a cmr 2-ben?
A Colin 2.0-hoz voltak az általad említett modellek! A "Trözsant" ráadásul Kőváry Style-os volt! 

Repülőjegy 184 Euro.. Autóbérlés 271 Euro.. Rálépni a világ leghíresebb Special Stage-re... Felbecsülhetetlen! 2007 Neste Rally
Én egy olyan rally programot szeretnék, amiben van trabant meg lada. 

a CMRally 05 demoval hogy állsz?
Nyja.. mielőtt bármit is szólnék -és persze hogy ebből ne legyen vita- ugye demo alapján nem ítélkezünk. Amit most írok az csakis a demora vonatkozik.
Tehát Xpand Rally:
- Beállítások már a megszokottak (mint más ilyen Style-ú játékokban).
- Az autók.. és itt az első minusz pont. Igaz hogy PC-re nem adnak-tak még ki licences Rallye játékot -na jó volt egy
- de az hogy még az autók sem kaphatták meg a sajátjukat az azért elég gáz! Majd égnek állt a hajam amikor megláttam a Mitsubishi Lancer EVO VII-t valami Moonguse Evolution (vagy mi a fene) néven.
- A grafika.. NEKEM (kihangsúlyozva) nem mutatott semmi gyönyörűt.
- A törésmodell.. ez is átlagosnak tűnt, azt a két bosszantó hibát leszámítva, hogy a szélvédő robbanik ha K.O.-ra vágod, a fránya kerekek pedig az istenért nem akarnak kiszakadni a helyükről.
- Élet (HP ha jobban tetszik).. ez a játék legdühítőbb része!!! Nem hiszem, hogy egy technikai sportos játék megkívánja ezt a részt. Ez nem egy akciójáték ahol "húú vazz még a másik kezem eléggé épen van ahhoz hogy berántsam a kéziféket". Sztem ez egy nagyon buta hibája a játéknak.
- Pályák.. Amit hiányoltam belőle az a természetesség. Másszóval eléggé egyvonalú a pálya sehol egy elágazás, bukkanó, stb. (remélem csak a Demo-ba raktak ilyen gyorsokat).
- Fizika.. Talán a legfontosabb része a játéknak. Összességében jó úton indultak el-e téren, de valahogy itt is megállt a tudomány. Ami nevetséges hiba, hogy a szalagkorlátot és a fákat semmibe veszi, ha pedig egy sziklába hajtok bele úgy 140 kmh körüli sebességgel a szikla odébbrepül az autó egy kicsit megemelkedik, összetörik az eleje 'oszt kész.
És hogy valami +umot is említsek a fényszórók tetszés szerinti kapcsolása tetszik, bár ez már a Colin 2-nél is elvárható lett volna.
Remélem a teljes játékban több örömömet lelem, mert összességében nálam mínuszosra vizsgázott a játék.. ismét hangsúlyozom EDDIG!!!
Tehát Xpand Rally:
- Beállítások már a megszokottak (mint más ilyen Style-ú játékokban).
- Az autók.. és itt az első minusz pont. Igaz hogy PC-re nem adnak-tak még ki licences Rallye játékot -na jó volt egy
- de az hogy még az autók sem kaphatták meg a sajátjukat az azért elég gáz! Majd égnek állt a hajam amikor megláttam a Mitsubishi Lancer EVO VII-t valami Moonguse Evolution (vagy mi a fene) néven.
- A grafika.. NEKEM (kihangsúlyozva) nem mutatott semmi gyönyörűt.
- A törésmodell.. ez is átlagosnak tűnt, azt a két bosszantó hibát leszámítva, hogy a szélvédő robbanik ha K.O.-ra vágod, a fránya kerekek pedig az istenért nem akarnak kiszakadni a helyükről.
- Élet (HP ha jobban tetszik).. ez a játék legdühítőbb része!!! Nem hiszem, hogy egy technikai sportos játék megkívánja ezt a részt. Ez nem egy akciójáték ahol "húú vazz még a másik kezem eléggé épen van ahhoz hogy berántsam a kéziféket". Sztem ez egy nagyon buta hibája a játéknak.
- Pályák.. Amit hiányoltam belőle az a természetesség. Másszóval eléggé egyvonalú a pálya sehol egy elágazás, bukkanó, stb. (remélem csak a Demo-ba raktak ilyen gyorsokat).
- Fizika.. Talán a legfontosabb része a játéknak. Összességében jó úton indultak el-e téren, de valahogy itt is megállt a tudomány. Ami nevetséges hiba, hogy a szalagkorlátot és a fákat semmibe veszi, ha pedig egy sziklába hajtok bele úgy 140 kmh körüli sebességgel a szikla odébbrepül az autó egy kicsit megemelkedik, összetörik az eleje 'oszt kész.
És hogy valami +umot is említsek a fényszórók tetszés szerinti kapcsolása tetszik, bár ez már a Colin 2-nél is elvárható lett volna.
Remélem a teljes játékban több örömömet lelem, mert összességében nálam mínuszosra vizsgázott a játék.. ismét hangsúlyozom EDDIG!!!
Repülőjegy 184 Euro.. Autóbérlés 271 Euro.. Rálépni a világ leghíresebb Special Stage-re... Felbecsülhetetlen! 2007 Neste Rally
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:32
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [1]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]