28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Túszdráma egy észak-oszétiai iskolában Oroszországban



Írd ide hozzászólásod:

Aruns
Aruns [7073]
Ha visszanéznéd az elmúlt bő 10 év csecsenfölddel kapcsolatos történetét, nem írnál ilyeneket...

Azt hiszed, ha szépen megkérik az oroszokat, akkor azok majd kivonulnak?
Talán te is próbáld meg ezt a módszert mondjuk a románokkal: kérd meg őket szépen, hogy vonuljanak ki Erdélyből...
CamelX
CamelX [6215]
"tudom hogy politikailag teljesen inkorrekt lenne, de én szőnyegbombázást dobnék az összes csecsenre. meghalnának azok is akik semmit sem ártottak? miért a gyerekek mit ártottak nekik?"

Erre csak annyit hogy nem a "csecsenek" akarnak ártani azoknak a gyerekeknek, hanem pár fegyverbuzi csecsen, akik megváltónak képzelik magukat.
Bár az ellenérzés jogos is lehet, hiszen ha pl. csecsenek ártanának valamelyik hozzátartozómnak, akkor én is azt mondanám, hogy vesszen mind (amihez elég egy pár ebolás kémcső). Ha maguk a csecsenek akarnak függetlenek lenni, akkor tűntessenek, lázadjanka egyesült erővel. Bár ehez hatalmas összefogás kellene, de az oroszok mit tudnának ellene tenni ha majdnem minden csecsen kivonulna az utcára, többnyire fegyverrel. Nem lőnének le 1et sem, mert értelmetlen lenne.
Összefoglalva, ha a csecsenek függetlenséget akarnak, akkor ne iskolákat ejtsenek túszul, hanem szervezkedjenek. Nemcsak fegyverekkel lehet harcolni.

I am the architect of my own destruction.

Vissza

Fórumszabályzat