28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

Pathfinder
Pathfinder [332]
Nem. Én ennyire nem voltam ügyes. Én már csak a legvégén tudtam megszerezni a kulcsot a security szobában. Viszont lassan haladva elkaptam a le-le maradó őrőket a pincében, akik mindig lejöttek, mikor zajt hallottak.
emmersson
emmersson [604]
Pathfinder!
A "Kulcsszemélyiségnél" kemény lesz kivégzést produkálni ,eddig talán kettő sikerült! A fejbelővésre szerintem mindenki törekszik
A "sövénylabirintusos" pályán viszont az elsőn kívül a két mesterlövészt is kivégeztem,igaz vissza kell menni üvegcserépért!
De inkább a gyorsaság számított,piszok gyors voltam!
.
Neked sikerült már az első szárnyban megszerezni a liftkulcsot!??
Eddig kétszer sikerült,abból egyszer menteni is tudtam,de a végén mégis csak 3 csillagot kaptam!
Többnyire meglépnek,felmennek az emeleti szobába,úgy pedig tovább tart,ezért nincs időbónuszom!
De nem adom fel
Hi!

Az okos enged...a kísértésnek! Egyébként pedig a nőknek is van joguk programozni. Mosógépet!

Pathfinder
Pathfinder [332]
Hello emmersson!
Igen, emlékszem rá, hogy említetted már ezt. Sok sikert. 1ébként nem nehéz 4 csillagosra megcsinálni a pályákat:

ölj meg kb. 3-5 embert a legvéresebb kivégzéssel. A többieket meg lődd FEJBE (fontos). Én így csináltam meg a pályákat és sikerült.
Nálad valószínűleg a 3 csillagos pályák lehetnek a gondok. A sövénylabirintust megtudtad csinálni 5 csillagosra??? Congratulations!

Vissza

Fórumszabályzat