28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékok amelyeket vártatok és csalódtatok benne



Írd ide hozzászólásod:

Mad Monkey
Mad Monkey [503]
"Diablo 2.Unalmas,grafikailag meg...hááát.."
komolyan mondom nemértem az embereket !!
ezt fejtsd már ki légyszives mert vitatkoznék rajta -Diablo még most is műfajában a legjobb sztem akiknek nemjött be DII azoknak nem a játékkal van a bajuk hanem az RPG-kel....

"a másnaposág legjobb ellenszere ha mindig be vagy b***va..."

Vissza

Fórumszabályzat