komolyan mondom nemértem az embereket !!
ezt fejtsd már ki légyszives mert vitatkoznék rajta -Diablo még most is műfajában a legjobb sztem akiknek nemjött be DII azoknak nem a játékkal van a bajuk hanem az RPG-kel....
"a másnaposág legjobb ellenszere ha mindig be vagy b***va..."
