Max payne
Homeworld(csak a sima, nem a cataclysm!!!)
ig 1
Emperor(én azt hamar megúntam, mert mindig az ellenség ugyanazzal az egységgel támadott rám)
Diablo 2(uncsi, uncsi UNCSI!!!!)
Grand prix 3
Force commander
Mehcommander 2
anarchonox
Final Fantasy sorozat
I am the king
