28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fradi



Írd ide hozzászólásod:

Mephisto
Mephisto [5959]
megjegyzések, megjegyzések, megjegyzések.

Én az egész Footballt leszarom, de ennek lehet az oka hazán jelenlegi foci-tudása. Szar és szar foci az egész országban. Ennek ellenére ha zsebrevágjuk a focit, akkor nem lesz esélye felemelkednie a magasba, és egy fontos sporteseménytől esik el az ország, mert én nem szeretem, de elismerem: a foci a világ talán legelterjedtebb, legnézettebb, legűzöttebb sportja (forma egy: két nap/hét, 17 futam/ év, míg foci mindig van, nagy meccsek mindig vannak, lehet, hogy egy futamot 100x annyian néznek, mint a legnagyobb meccset, de a focit összesen 100x annyian nézik évente, mint a forma1-et.

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Vissza

Fórumszabályzat