28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

fefe5
fefe5 [3]
Póker!
Feltettem az Onlie Patch, az Internetre már tudok vele csatlakozni,de elméletileg tudnom kellene választanom hogy az Internetre akarok menni vagy csak LAN-ban akarok játszani.
Na, azt a választási lehetőséget nem tudom sehogy sem megtalálni!

Kösz!!

Porker
Porker [8000]
Frissítettem az oldalt!Rengeteg új letöltés!

NFSU Online

Fefe5:A PLAY ONLINE-ban próbáltad már?
Hétvégén megtudom kérdezni egyik haveromtól talán ő tudja.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Vissza

Fórumszabályzat