28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fradi



Írd ide hozzászólásod:

HoriG
HoriG [2557]
Egy újabb hozzászólás:
Mivel én Újpesti vagyok, utálom a fradit!
De ez a levél legalább a témához kapcsolódik!

Sir, you're a confirmed newt!

Vissza

Fórumszabályzat