Mindenesetre, akik itt járnak, néhány szóban az új számról:
November 5-től érdemes figyelni az újságárusokat, a PC.Games magazin legújabb száma számtalan meglepetéssel, és újdonsággal szolgál. A lap tartalma a szokásosnál is színesebbre sikerült, többek között Moszkvában és Szentpéterváron jártunk, ahol megtekinthettük a legnagyobb orosz kiadó, a Buka összes fejlesztő stúdióját. Elsőként olvashattok nálunk a Hitman sorozat következő epizódjáról, a Hitman: Blood Money-ról, emellett interjút készítettünk a Pariah és a Stolen fejlesztőivel, és összehoztunk egy részletes útmutatót azoknak, akik a Star Wars: Battlefront csatáiba szeretnének bekapcsolódni.
Sikerült megkaparintanunk, és tesztelnünk a többek között a következő játékokat: Prince of Persia: Warrior Within, Medal of Honor: Pacific Assault, BloodRayne 2, Need for Speed: Underground 2, Medieval Lords. Nem tudtunk ellenállni a kísértésnek, és alaposan kiveséztük a Grand Theft Auto: San Andreas PS2 verzióját is.
Meg kell említsük még a sokak által várt Half-Life 2-t is, abban a megtiszteltetésben van részünk, hogy mi közölhetünk először tesztet Magyarországon a játék kapcsán.
A 32 oldalas hardver melléklet is ütősre sikerült, alapos játéktesztnek vetettünk alá megszámlálhatatlan mennyiségű notebookot, és összeeresztettük egy teszt erejéig az Nvidia és az Ati összes nagyágyúját, hogy a legújabb játékok és a 3DMark 2005 segítségével jól megizzasszuk őket. Alaposan kiveséztük a Windows XP service pack 2-t, emellett a beruházás előtt állók megtalálhatják a szokásos karácsonyi vásárlási tanácsainkat is.
A magazin szokásos dupla DVD mellékletén megtaláljátok a Doom 3, a Call of Duty: United Offense, a Medal of Honor: Pacific Assault és a Prince of Persia: Warrior Within demóját. Melléjük passzíroztuk még a FIFA 2005, az Armies of Exigo és az Evil Genius demót is.
Mostani számunk teljes játéka a Mars! azaz a March Off World Recon című sci-fi first-person shooter magyar verziója. A történet a Mars bolygó többszöri sikertelen kolonizálása után játszódik, robotként érkezünk meg a bolygóra, ahol hamarosan több rejtélyre is fény derül. De nem kell megijedni, a történet mint az a FPS-ekben általában lenni szokott másodlagos, az akcióé marad a főszerep
Az Extra rovatunk legnagyobb darabja az egy CD-t megtöltő Doom III válogatás, amelyben számos single- és multiplayer pályát találtok, valamint hasznos modokat. A Játéktemető ezúttal is meglepetést tartogat: bepakoltuk a nemrég leállított Project Joe progi demóját, amely leállításának pillanatáig az elmúlt évek egy legszínvonalasabb point-and-click rajzfilmjátékának ígérkezett. Találtok még 50 MB-nyi Star Wars háttérképet, továbbá mivel közületek sokan kérték felmásoltuk a Windows XP SP2 magyar változatát.
A PC.Games CD-s változata 1198 Ft, a DVD-s változata 1996 Ft. Péntektől az újságárusoknál!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Saját PlayStation 5-öt és DualSense kontrollert kap az ősszel megjelenő Marvel's Wolverine
- 2. Captain Price a Call of Duty: Modern Warfare 4 egyszemélyes kampányából sem fog hiányozni
- 3. Holnap rajtol a Hell Let Loose: Vietnam, de a 18+-os launch trailer már most is elérhető
- 4. Már csak tíz nap és megjelenik a Resonance: A Plague Tale Legacy, a sztori trailerrel hangolódhatsz rá
- 5. Támad a teljes alvilág, több generációnyi gengszter rúgja ránk az ajtót a ma megjelenő Mafia: The Omertá Collectionben
Legfrissebb fórumtémák
- 21:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8267]
- 15:36
- Helyzetjelentés Extra [3409]
- 23:20
- Először mozgásban a magyar fejlesztésű új 4X űrstratégia, a Legacy of Sol rövid előzetesben mutatta meg magát [hozzászólások] [8]
- 09:49
- Kiszivárgott néhány Grand Theft Auto VI játékmenet-video, a szivárogtató folytatással fenyegeti a Rockstart [hozzászólások] [1]
- 18:55
- Szét*** az ideg [5565]
- 16:02
- Fradi [4822]
- 19:38
- Pénzügyek - Hitelek, Befektetések, Tőzsde [101]
- 14:22
- Helyzetjelentés [157650]
- 19:01
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1622]
- 12:21
- Még egy utolsó ingyenes frissítést kapott a BALL x PIT roguelite falbontó [hozzászólások] [1]
