28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

O Zone



Írd ide hozzászólásod:

@Slider@
@Slider@ [3121]
Kis keresgélés után rátaláltam.Naggyon durva!



Má-já-hí,
Má-já-hú,
Má-já-hó,
Má-já-há-á.

Halló, én vagyok, egy betyár,
Kérlek, szerelmem, fogadd a boldogság hívását.
Halló, én vagyok az, Picasso,
Csörögtem nézd, én a vitéz,
De nem kérek tőled semmit.

Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.

Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.

Hívtalak, hogy tudd, mit érzek,
Halló, szerelmem, én vagyok, a boldogság.
Halló, én vagyok az megint, Picasso,
Csörögtem nézd, én a vitéz,
De nem kérek tőled semmit.

Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.

Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.

Má-já-hí.
Má-já-hú.
Má-já-hó.
Má-já-há-á.

Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.

Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.



Most vagy a fordító volt nagyon szar románból vagy tényleg ekkora szar.Mondjuk nagyjából amiről szól olyan színvonalú mint a "zene".

Vissza

Fórumszabályzat