---
Ja, hát zeneileg fos, igénytelen zene, de vhogy a hangualata, az hogy poén megfogja az embereket, és erre beindul mindenki. És sztem jogosan, ilyen volt a Scooter - Maria is. Agyament hülyeség, de azért mindneki nyomta, hogy TÖP-Töp-Töp-tödödöptöptöp vagymi
Egyébként román népdal, de a csapat moldáv (asszem)
Szenvedély nélkül a foci halott.
