28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

O Zone



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
sok hülye ember úgy tombolt erre a xarra
---
Ja, hát zeneileg fos, igénytelen zene, de vhogy a hangualata, az hogy poén megfogja az embereket, és erre beindul mindenki. És sztem jogosan, ilyen volt a Scooter - Maria is. Agyament hülyeség, de azért mindneki nyomta, hogy TÖP-Töp-Töp-tödödöptöptöp vagymi

Egyébként román népdal, de a csapat moldáv (asszem)

Szenvedély nélkül a foci halott.

@Slider@
@Slider@ [3121]
Akkor én is hozzászólnák ehez az "ózon" témához.Szombaton voltunk egy helyi clubban ahol egész jó volt a hangulat meg minden, de egy idő után benyomták ezt az ózongecit és én valahogy megálltam a tömeg közepén, ránéztem barátnőmre és elkezdtem rázni a fejem hogy ezt nem hiszem el.Körbenéztem... a sok hülye ember úgy tombolt erre a xarra hogy azt rossz volt nézni.Komolyan mondom legszívesebben odahánytam volna...ezt csak azért nem akartam mert előttem állt a nőm...na mind1 ez nagyon elvette a hangulatom.1szóval nálam az O-zone egy "lyuk"!

Vissza

Fórumszabályzat