28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

O Zone



Írd ide hozzászólásod:

Lord of Destruction
Lord of Destruction [944]
hat ja.vartam a kerest
szal vanak itt jo zenek,de...
szal hogy ugy mondjam,ezek olyan 1uttesek amelyek nem tudnak kitorni romaniabol
es mivel itt a zene eleg olcso,nem kerulnek fel a netre
de dolgozom az ugyon,es max atkuldok msn-en par cuccot
amugy en ezeket az 1utteseket tv-bol ismerem,mielott megkerdezned

hands into a fist,static in my head.now i'm sitting face to face with loneliness... - by Finch

Vissza

Fórumszabályzat