szal vanak itt jo zenek,de...
szal hogy ugy mondjam,ezek olyan 1uttesek amelyek nem tudnak kitorni romaniabol
es mivel itt a zene eleg olcso,nem kerulnek fel a netre
de dolgozom az ugyon,es max atkuldok msn-en par cuccot
amugy en ezeket az 1utteseket tv-bol ismerem,mielott megkerdezned
hands into a fist,static in my head.now i'm sitting face to face with loneliness... - by Finch
