28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

P. Peti
P. Peti [461]
Igen, a 4 órával ezelőtti eseméynek mesélem unokáimnak.

Megszűnt.

deepy
deepy [2379]
Nosztalgiázol, ... Porker !

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

P. Peti
P. Peti [461]
Ma drámán egy szöveget kellett elmondani különböző módokon, nekem meg Kenny módján kellett elmondanom!És azt mondták nagyon hasonlít rá (bár nem nehéz utánozni...)!

Hétvégén megnéztem a hosszabb, nagyobb, vágatlan, teljes filmet.Király volt!

Megszűnt.

Vissza

Fórumszabályzat