Viszont lopakodni sokkal élvezetesebb. Ki tudod tekerni a nyakám simán, pajzsként tudod használni az embert. Vagy ha szemből mész akkor a saját fegyverét az ellennek a fejéhez fordítja és azzal lövi fejbe. Mind ezt fps szemszögből. Egyre jobban tetszik a gém.
Holnapra meg lennlesz a Lord of the Rings: Battle For Middle Earth.
Úristen!
Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD