28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

BunDevil
BunDevil [9]
Helló mindenkinek!

Ha érdekel egy Underground 2-vel foglalkozó oldal, akkor keresd fel a http://linkbanya.fw.hu/underground2 címen található lapot, melyen szerintem igen sok érdekes dolgot fogsz találni. Weblapomról sokmindent nem árulok el, annál nagyobb az izgalom. Azonban ha valaki látta, kérem alkosson véleményt, melyet az ottani fórumban részletezhet. Mindenkit kérnék, hogy inkább ott tegye, mint itt.

Üdvözlet a fórumozóknak:
BunDevil

BunDevil

Vissza

Fórumszabályzat