28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
szerintem írd le, mire gondolsz, melyik topicban nem találsz valamit, ha problémád van vele, bár nem hiszem hogy bárki is vadul törölgetne mindenféle jelzés nélkül; egy nemkívánatos topic el lett tüntetve, lehet, hogy anno írtál bele tele is és ezért csökkent a hozzászólásod száma, ha csak ebből feltételezed, hogy valami hiányzik...

én személy szerint csak végszükség esetén használom a kapott jogokat, mindössze egy hozzászólást töröltem a hardver rovatból, de ott jeleztem, illetve a Képek - bármiről rovatban töröltem hozzászólásokból linkeket, amit emberileg és erkölcsileg nemkívánatosnak és felháborítónak tartottam, szintén jelezve, mi történt... így korrekt szerintem, a továbbiakban is igyekszem ehhez tartani magam...
voyager
voyager [2066]
T.M.
Meg tudnátok mondani nekem, hogy miért "tűnit" el nekem 1-2 olyan hozzászólásom, amiben semmi szerződésben leírt jogsértés, trágár szó vagy kalóz oldalakkal kapcsolatos dolgok nem voltak?

Vagy csak férrekattintottatok?

"Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/

Vissza

Fórumszabályzat