28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Rauros
Rauros [2626]
az a lényege, hogy amikor megjelenik egy zöld pont, akkor kell váltani. ennyi a lényege. a kék is jó, de a pirosnál már régen rossz

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

True
True [178]
szijasztok! csak azt szeretném megkérdezni, hogy a drag-ot hogyan kell megcsinálni (ma szereztem meg a játékot, és elakadtam már így az elején!) mindig túlhajtok vmit és azt írja ki, hogy blown engine vagy mi! Help me please!!

Milyen színű is az a Barna medve??? --- Én normális vagyok, a hangok is megmondták.

Vissza

Fórumszabályzat