28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spells of Gold képek (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

KillX
KillX [130]
Én RPG imádó vagyok, így nekem ez sem maradt ki a gyűjteményemből, most próbálgatom ezt. Ott a Sacred, amit az egyhangúsága miatt tettem félre, tök ugyanaz mindenhol a játék, azóta, hogy kimerítettem a Dungeon Siegéket, már igazából nincs game amivel komolyabban foglalkoznék... a Baldurs Gatek is jók voltak, de a kedvencem úgylátszik a Diablo 2 LoD marad. Tud valaki jó RPG-t amit a Diablo után nem unnék meg két másodperc alatt?

a gyalogos nagyon gyorsan mozgott, és befeküdt a kocsim alá!!!

Vissza

Fórumszabályzat