28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei



Írd ide hozzászólásod:

Gerico
Gerico [1645]
Vagy a Commandos2 Whiskey-e... bár az más stílus.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

SiLo
SiLo [605]
a dead or rights gémben ami akció volt, ott lehetett néha irányítani a kutyát szétharapni az enemyt stb.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Gerico
Gerico [1645]
A harcikutyáról mindig az a régi vicc jut az eszembe... harcikutya! a tököm! De azért elnéznék egy quest-et egy kutyával a főszerepben. Tényleg, tud beszélni ez az eb?

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

vortób
vortób [12314]
Az elején találkozunk egy kutyával aki a játék végéig hű társunk lesz. Az elején még nem harcol, elfut ha baj van, de van egy olyan skill hogy Dog Training amivel kutyánkat akár harci kutyává is alakithatjuk(a skill még nemtom hogy müködik de majd meglesem).

,,Happiness is only real when shared."

Vissza

Fórumszabályzat