Tudom, hogy off, de nektek feltűnt, (már akinek megvan az ehavi GS), hogy rettentesen sok gépelési hibát sikerült összehozni benne? Valszeg kicsit elsiették a szerkesztést, bár megértem őket... ünnepek alatt senki sem dolgozna.
"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon