28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei



Írd ide hozzászólásod:

SiLo
SiLo [605]
ja,örülök neki..
brother in arms sztem elég csúnya...
stalker, fear, chaos theory stb.
de nekem gondolom hót más lesz..pl. demon stone is marhára bejött..
próbáltátok az act of war demót?? mondjuk 600valahány mega..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Gerico
Gerico [1645]
Szerintem, ha nem szúrják el, akár a Brothers in Arms is lehet 2005 egyik nagy durranása.
---------------------------
Egyébknét szépen halad a Topic. 108... szép.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Vissza

Fórumszabályzat