28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gitárosok



Írd ide hozzászólásod:

Joe
Joe [1133]
Én nem gitározom.
Egyébként Hi!
De Sügér, a haverom az igen.
Tudjátok, a szájharmonikás
Persze lehet hogy az előző életemben gitároztam, ki tudja?

Morning will come. Just pray you're there to see it.

Vissza

Fórumszabályzat