Én Fél éve kezdtem el gitározni egy Cremona-n
,de már el tudom játszani a Linkin Park-tól
az In The End-et, meg a Crawling-ot.
Amúgy milyen progival lehet torzítani a gitárt ha rá van kötve a gépre.
Ja és honnan lehet letölteni?
Ha kell kotta nézzétek meg a www.olga.net-et.
Csá!
Suck me beautiful !!!!!
