28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gitárosok



Írd ide hozzászólásod:

Pete Croft
Pete Croft [2752]
gratulka, hogy tudsz gitározni.....


én pedig, eh, no.....



Pete Croft
"I make my own luck."

₪Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...₪

oto
oto [78]
Halli!

Én Fél éve kezdtem el gitározni egy Cremona-n
,de már el tudom játszani a Linkin Park-tól
az In The End-et, meg a Crawling-ot.
Amúgy milyen progival lehet torzítani a gitárt ha rá van kötve a gépre.
Ja és honnan lehet letölteni?
Ha kell kotta nézzétek meg a www.olga.net-et.

Csá!

Suck me beautiful !!!!!

Vissza

Fórumszabályzat