28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gitárosok



Írd ide hozzászólásod:

Ghoost
Ghoost [11787]
Éppeséggel megvehetném demér az én pénztárcám(bankszámlám) vékonyodjon?
inkább várok egy kicsit és majd a szülők pénze fogyjon.
Még nem láttam oylan Gibsont de biztos king
de akkor is Fender a legjobb.

Vissza

Fórumszabályzat