28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gitárosok



Írd ide hozzászólásod:

Sügér
Sügér [292]
Nekem is lesz együttesem. Holnap lesz az első próba. Ja egyébként a SB live-hoz van mindenféle torzító. Legalábbis a haverom mindig azzal ugyködik a gitárján.

The Return of Darkness and Evil

Vissza

Fórumszabályzat