28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Enter The Matrix



Írd ide hozzászólásod:

Huszita
Huszita [65]
Én azt sem tudtam, hogy ez régi játék, azt hittem most jött ki, mert most találkoztam először ezzel a játékkal. De nem tudok tovább haladni révén nem tudok tovább menekülni mert nem tudok átugrani az útolsó akadájon mert Agent Smith állandóan ott van a hátamögött

Köszönöm a segítséget

Vissza

Fórumszabályzat