ezt még te mondod? de be kell vallani hogy igazad van
zárják már be ezt a topicot, ez az agyrém a saját topicját is szétbaszta, nyissa meg valaki értelmesebb
Fórum » Beszélgetés a játékokról
ezt még te mondod? de be kell vallani hogy igazad van
zárják már be ezt a topicot, ez az agyrém a saját topicját is szétbaszta, nyissa meg valaki értelmesebb