28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RPM Tuning



Írd ide hozzászólásod:

NFSU2
NFSU2 [627]
Mi a franc?1.999 FT-ért ez a játék??Nem te csináltad meg?Ezt akkor megveszem!Hát ilyet....életben nem láttam!!EVM-es gém lett??Ez nem igaz..nem hiszem el.De jó!Nem 12.000 FT!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Vissza

Fórumszabályzat