28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

DRIV3R még márciusban (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

MagicMoment
MagicMoment [17778]
zsír lesz tuti. ps2ön hatalmasakat flasheltem. 1-2 rész nem jött be,de a 3 az iszonyat raj lett
egy bajom volt csak;élsimítás nincs psxen,és ez a játékban is meglátszódott
az átvezető múvik nagyon szépen kilettek dolgozva. várom várom

Vissza

Fórumszabályzat