de akkor a dio 2 egyenesen hányadék volt az animjaihoz képest
Nem is értem hogy tudtam vele annyit játszani...
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
de akkor a dio 2 egyenesen hányadék volt az animjaihoz képest
Nem is értem hogy tudtam vele annyit játszani...

