28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

DRIV3R még márciusban (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
Miért ne? Manapság az a divat, hogy olyan játékokat készítenek, amik 2000-ben számítottak közepesnek...
MagicMoment
MagicMoment [17778]
igen csak egy 2 éves játéknak ne legyen már rosszabb grafikája mint a gta:vc-nek
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
arra akartam utalni, hogy akkor ha az animjaihoz viszonyítottam volna a grafját akkor azt is szarnak találtam volna. Tehát a játékoknak ne az animjaihoz viszonyítsuk a grafikáját!
MagicMoment
MagicMoment [17778]
igen csak az egyik 6 éves játék a másik meg 2.
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
Ok megértettelek de akkor a dio 2 egyenesen hányadék volt az animjaihoz képest Nem is értem hogy tudtam vele annyit játszani...
MagicMoment
MagicMoment [17778]
joh,akkor másképp fogalmazok
a játék grafikája nem tetszett az átvezető filmek után
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
Élsimítás nélkül se annyira csúnya! Amugy kevés pc-s teheti meg hogy élsimítást használjon a játékokban, legalábbis a magyar átlag. Szal nekem anélkül is biztos tecceni fog, mert GTA sem a grafja miatt fogott meg, hanem a ritka (!!!) jó játékÉLMÉNYE miatt.
MagicMoment
MagicMoment [17778]
zsír lesz tuti. ps2ön hatalmasakat flasheltem. 1-2 rész nem jött be,de a 3 az iszonyat raj lett
egy bajom volt csak;élsimítás nincs psxen,és ez a játékban is meglátszódott
az átvezető múvik nagyon szépen kilettek dolgozva. várom várom

Vissza

Fórumszabályzat