28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RPM Tuning



Írd ide hozzászólásod:

kopi1981
kopi1981 [492]
Hááát gyerekek le kell, lombozzam a kedélyeket, mert gagyik a hangok! Nagyon gáz a motorhang. Még az underground 1-hez képest is. Nem beszélve arról, hogy párhuzamosan a sim bin cég vérbeli GT autó szimulátorához képest (GTR) fényévekre el van maradva. Egyébként nem szimulátor rajongóknak egyaránt ajánlom ez utóbbit, ugyanis 3 féle módban versenyezhet az ember Full szimuláció, Semi-pro és Árkád. A hangok pedig egyszerűen zseniálisak (Hallani a kardán tengely fütyülését) nem beszélve a sebességélményről. A tuti az hogy több demót is kidobtak asszem 3 félét amelyekben más-más autókkal lehet versenyezni. 600 pacis és 450 pacis osztályokkal (LIster Storm, Ferrari f360 modena, Valami ford mototros v8-as 7literes monstrum...) Szóval állat.

Az erő legyen veletek!

Vissza

Fórumszabályzat