28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
Mindenki arra költi a zsét, amire akarja.
Én pl. a munkámból adódóan akár hetente újabbnál újabb telefonokkal flangálhatnék, de nem látom értelmét.
Kiválasztok magamnak egy típust és azt használom hosszabb ideig. Ha beválik, akkor kb. egy évig nyüstölöm. Ha nem, akkor pár nap után keresek helyette másikat.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Kalwa
Kalwa [4370]
Sagem My-X-5m

A 2. telóm kb. 7 év alatt és tökéletesen megfelel. Az első is csak azért lett lecserélve, mert már szarrá ment az aksija és többe került volna bele egy újat venni, mint amennyit a telefon érte - Motorola Timeport.

Nem értem azokat a telefonbuzikat, akik képesek pár havonta cserélgetni ezeket a szánalmas készülékeket, amik világszerte csak arra jók, hogy az emberek agymosását segítség elő. Én nem kérek belőle. Szívem szerint törvényben korlátoznám, hogy max 2 évente lehessen telefont cserélni. Na de mindegy

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Vissza

Fórumszabályzat