28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

DRIV3R még márciusban (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

reménytelen?
reménytelen? [482]
Amúgy meg mindenki azt mondja, hogy milyen szar a grafikája. Hát kérem, tessék megnézni a GTA: Vice City-t! Annál sokkal jobb, még a bugokkal együtt is. A játékmenet is nagyon tetszik nekem, az autók típusai, a farolások, a filmszerkesztő, a küldetések (főleg a vezetősek, ugyebár Driver), a játékmódok, a városok (főleg Nice, az annyira jól visszaadja a francia város hangulatát), és számomra még sok pozitívumot tartogat ez a játék. Amúgy van benne néhány vicces easter egg is. Pl. a Vice City főhöse Tommy Vercetti volt, aki eléggé hadilábon állt az úszással. A Driv3rben lehet úszni. Namármost, a Driv3rben a Take a Ride módban (szabad kóborlás) lehet találni a város eldugott pontjain úgynevezett Timmy Vermicelliket, akiken kék ing van, rózsaszín írott betűs mindtázattal, erősen hasonlít a "Vice City" feliratra, meg egy hawaii ingre. Valamint van rajtuk ilyen kis narancssárga felfújható karra rakható úszássegítő, amit a kisgyerekekre szoktak rakni, mikor fürdenek például a Balatonban. Ez vajon annak a kigúnyolása lenne, hogy Tommy Vercetti nem tudott úszni, Tanner pedig tud?

Ne kövesd el a szüleid hibáját! Használj óvszert!

Vissza

Fórumszabályzat